fbpx
slider mask

Aktualności

Sponsorujemy juniorów z Armada Golf Club

21 czerwca 2021

Sezon golfowy trwa w najlepsze. Rozpoczął się już Audi Junior Tour i właściwie co weekend odbywają się kolejne rozgrywki. W często bardzo trudnych warunkach pogodowych (ulewne deszcze lub lejący się z nieba żar) swoich sił próbują młodzi golfiści.

 

Cykl rozpoczął się pod koniec maja i potrwa do 26 września. Wtedy to na Kalinowe Pola Golf Centre rozegrany zostanie finał. W tym roku najmłodsze kategorie wiekowe zostały wydzielone do osobnych turniejów Audi Kids Tour. Harmonogram rozgrywek znajduje się na stronie internetowej PZG:

https://pzgolf.pl/2021/01/audi-junior-tour-2021-juniorski-cykl-w-nowej-odslonie/

Talent i ciężka praca młodzieży ze sponsorowanego przez nas Armada Golf Club cały czas przynoszą wspaniałe owoce. Zdolni sportowcy z bytomskiego klubu co rusz plasują się na podium i zdobywają medale w różnych kategoriach. To także zasługa całej kadry trenerskiej, która uczy, motywuje i wspiera podopiecznych. Nie da się ukryć, że robią to bardzo skutecznie!

TraceON to marka znana ze wspomagania rozwoju firm, jednak nie tylko to jest naszą misją. Uważamy, że doskonalenie umiejętności i pielęgnowanie pasji młodych ludzi to świetna inwestycja w przyszłość. Z jednej strony możemy być już teraz dumni z ich sukcesów, a z drugiej liczymy, że w kolejnych latach osiągną jeszcze więcej.

Wszystkim członkom Armada Golf Club życzymy udanego sezonu i jak najmniej uderzeń!

 

 

 

 

 

Sprawdź, system dla identyfikowalności produktów TraceON.

 

#golf #audijuniortour #audikidstour #sport #pzg #polskizwiazekgolfa #traceon #sponsor #challenge #success #inwestycja #turniej #tournament

 

 

Producentem systemu TraceOn jest firma

Korsol Sp. z o.o.
ul. Wolności 94/314, 41-800 Zabrze

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

 +48 601 501 386
 kornel.grzywocz@korsol.pl

Anna Mańka

Chcesz wdrożyć produkt w swojej firmie?
Skontaktuj się ze mną.

Natalia Jakubiec

 +48 32 494 50 50
 natalia.jakubiec@korsol.pl