fbpx
slider mask

Życzenia Świąteczne

23 December 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia.

Przedstawiamy drugą część artykułu dotyczącego związku traceability i rolnictwa zrównoważonego. W jaki sposób mogą się dopełniać? Czy firmy i gospodarstwa wdrażające identyfikowalność mogą lepiej rozwijać rolnictwo zrównoważone?

Rolnictwo zrównoważone zakłada szereg zasad, według których przedsiębiorcy powinni prowadzić działalność. Jak w ich przestrzeganiu pomaga identyfikowalność? Rolnictwo zrównoważone a traceability – przykłady zastosowania.

FAO organizuje forum dla młodych. W dniach 17-21 października odbędzie się WFF Global Youth Forum 2022 – światowa konferencja żywnościowa zorganizowana z myślą o młodych pokoleniach.

Czego wymaga prawo od uczestników łańcucha dostaw żywności? W jaki sposób powinni podchodzić do tematu identyfikowalności? Co daje identyfikowalność w łańcuchu żywnościowym i zakup odpowiedniego systemu?

Traceability czyli identyfikowalność produktu kojarzy się przede wszystkim z produkcją spożywczą i automotive. Dotyczyć może też innych gałęzi gospodarki opartych na ścisłej kontroli. Jak sprawdza się traceability w produkcji kwiatów?

Zbliża się Święto Polskiej Żywności To szczególny dzień, w którym powinniśmy docenić walory naszych rodzimych produktów oraz producentów. Przedstawiamy zatem 3 powody, dla których warto kupować polskie wyroby.

Raport FAO dotyczący stanu gleb i wody zmusza do zastanowienia się nad sposobami na ochronę tych cennych zasobów, których niedługo może nam zabraknąć.

Międzynarodowy Dzień Wody 2022. Z okazji Międzynarodowego Dnia Wody, który przypada 22 marca FAO przypomina o nieocenionej roli wód gruntowych w naszych ekosystemach.

Page 1 of 4

TraceOn is powered by

KORSOL Sp. z o.o.
ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

Kornel Grzywocz

Call me
in business matters.

Kornel Grzywocz

 +48 601 501 386
 kornel.grzywocz@korsol.pl

Anna Mańka

Call me
for more information.

Anna Mańka

 +48 662 242 409
 anna.manka@korsol.pl