fbpx
slider mask

16 października obchodzimy Światowy Dzień Żywności. W tym roku Światowa Organizacja Żywności i Rolnictwa zwraca także uwagę na kluczową rolę wody dla przetrwania naszej planety.

ESG – co to jest?

21 August 2023

W obliczu zmian w prawie zapowiadanych przez Parlament Europejski coraz częściej w rozmowach biznesowych pojawia się skrót ESG – co to jest? W jaki sposób będzie kontrolowany? Co to oznacza dla firm w kontekście traceability?

Coraz większa liczba konsumentów zwraca uwagę nie tylko na smak i jakość żywności, ale również na jej pochodzenie i wpływ, jaki ma na środowisko, pracowników i dobrostan zwierząt. Traceability a etyczna konsumpcja – jak to działa?

Światowa Organizacja Żywności i Rolnictwa FAO podaje zalety traceability, które pozytywnie wpływają na wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Lista jest zaskakująco długa!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć Państwu wiele radości i odpoczynku. Oby najbliższe dni były okazją do naładowania baterii pozytywną energią na kolejne miesiące!

Oszczędność wody

28 March 2023

Jest jednym z najcenniejszych zasobów ziemskich, czyniąc naszą planetę pełną życia. Ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa żywnościowego, zdrowia, energii, bioróżnorodności, środowiska oraz ekonomii. Jak zwiększyć oszczędność wody?

20-letnia kobieta zmarła w lutym z powodu reakcji alergicznej na składniki zjedzonego tiramisu. Brak dostatecznej kontroli procesu produkcyjnego doprowadził do tragedii we Włoszech.

Życzenia Świąteczne

23 December 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia.

Przedstawiamy drugą część artykułu dotyczącego związku traceability i rolnictwa zrównoważonego. W jaki sposób mogą się dopełniać? Czy firmy i gospodarstwa wdrażające identyfikowalność mogą lepiej rozwijać rolnictwo zrównoważone?

Page 1 of 5

TraceOn is powered by

KORSOL Sp. z o.o.
ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

Kornel Grzywocz

Call me
in business matters.

Kornel Grzywocz

 +48 601 501 386
 kornel.grzywocz@korsol.pl

Anna Mańka

Call me
for more information.

Anna Mańka

 +48 662 242 409
 anna.manka@korsol.pl