fbpx
slider mask

Czego wymaga prawo od uczestników łańcucha dostaw żywności? W jaki sposób powinni podchodzić do tematu identyfikowalności? Co daje identyfikowalność w łańcuchu żywnościowym i zakup odpowiedniego systemu?

Traceability czyli identyfikowalność produktu kojarzy się przede wszystkim z produkcją spożywczą i automotive. Dotyczyć może też innych gałęzi gospodarki opartych na ścisłej kontroli. Jak sprawdza się traceability w produkcji kwiatów?

Zbliża się Święto Polskiej Żywności To szczególny dzień, w którym powinniśmy docenić walory naszych rodzimych produktów oraz producentów. Przedstawiamy zatem 3 powody, dla których warto kupować polskie wyroby.

Raport FAO dotyczący stanu gleb i wody zmusza do zastanowienia się nad sposobami na ochronę tych cennych zasobów, których niedługo może nam zabraknąć.

Międzynarodowy Dzień Wody 2022. Z okazji Międzynarodowego Dnia Wody, który przypada 22 marca FAO przypomina o nieocenionej roli wód gruntowych w naszych ekosystemach.

Gdzie szukać informacji o bezpieczeństwie produktów żywnościowych? Teraz można znaleźć je w jednym miejscu. 

W dniach 12-13 stycznia 2022 odbywały się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022. Wziął w nich udział także zespół TraceON, promując wśród rolników identyfikowalność w produkcji.

1 stycznia 2022 roku wchodzą w życie dwie ważne zmiany prawne dotyczące rolnictwa ekologicznego. Nowelizacja ustawy 2017/626 o rolnictwie ekologicznym oraz nowelizacja ustawy 2018/848.

8 listopada jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Uważamy, że to także święto systemu TraceON i mamy zamiar zdmuchnąć świeczkę z tortu oraz pomyśleć życzenie.

Strona 1 z 4

Producentem systemu TraceOn jest firma

KORSOL Sp. z o.o.
ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

 +48 601 501 386
 kornel.grzywocz@korsol.pl

Anna Mańka

Chcesz wdrożyć produkt w swojej firmie?
Skontaktuj się ze mną.

Natalia Jakubiec

 +48 662 242 409
 natalia.jakubiec@korsol.pl