fbpx
slider mask

20-letnia kobieta zmarła w lutym z powodu reakcji alergicznej na składniki zjedzonego tiramisu. Brak dostatecznej kontroli procesu produkcyjnego doprowadził do tragedii we Włoszech.

Życzenia Świąteczne

23 grudnia 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia.

Przedstawiamy drugą część artykułu dotyczącego związku traceability i rolnictwa zrównoważonego. W jaki sposób mogą się dopełniać? Czy firmy i gospodarstwa wdrażające identyfikowalność mogą lepiej rozwijać rolnictwo zrównoważone?

Rolnictwo zrównoważone zakłada szereg zasad, według których przedsiębiorcy powinni prowadzić działalność. Jak w ich przestrzeganiu pomaga identyfikowalność? Rolnictwo zrównoważone a traceability – przykłady zastosowania.

Global Youth Forum 2022

04 października 2022

FAO organizuje forum dla młodych. W dniach 17-21 października odbędzie się WFF Global Youth Forum 2022 – światowa konferencja żywnościowa zorganizowana z myślą o młodych pokoleniach.

Czego wymaga prawo od uczestników łańcucha dostaw żywności? W jaki sposób powinni podchodzić do tematu identyfikowalności? Co daje identyfikowalność w łańcuchu żywnościowym i zakup odpowiedniego systemu?

Traceability czyli identyfikowalność produktu kojarzy się przede wszystkim z produkcją spożywczą i automotive. Dotyczyć może też innych gałęzi gospodarki opartych na ścisłej kontroli. Jak sprawdza się traceability w produkcji kwiatów?

Zbliża się Święto Polskiej Żywności To szczególny dzień, w którym powinniśmy docenić walory naszych rodzimych produktów oraz producentów. Przedstawiamy zatem 3 powody, dla których warto kupować polskie wyroby.

Raport FAO dotyczący stanu gleb i wody zmusza do zastanowienia się nad sposobami na ochronę tych cennych zasobów, których niedługo może nam zabraknąć.

Strona 1 z 4

Producentem systemu TraceOn jest firma

KORSOL Sp. z o.o.
ul. Młyńska 8/1, 41-803 Zabrze

Kornel Grzywocz

W sprawie biznesowej
skontaktuj się ze mną.

Kornel Grzywocz

 +48 601 501 386
 kornel.grzywocz@korsol.pl